ÅRGANG 2005 - DRENGE U19
Vil du melde dig til sammen med drengene?
Så tryk her: Indmeldelse i afdelingen og vælg så den rigtige afdeling.
Holdets stab
StillingU19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | Dalum IF | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | |
2 | Egebjerg Fodbold | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | |
3 | Boldklubben Marienlyst | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | |
4 | BBB/SB | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | |
5 | Oure Fodbold Akademi | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | |
6 | Strib/Båring | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | |
7 | SfB | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | |
8 | Aarslev BK | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | |
9 | Morud IF | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 |
|
10 | Røde Stjerne | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | |
11 | Tarup/Paarup IF | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | |
12 | OB | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
StillingU19 Drenge Liga 3 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1
Pos. | Hold | Kampe | V | U | T | Point | |
1 | OB | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | |
2 | Båring/Strib | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | |
3 | Aarslev BK | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 |
|
4 | Nyborg G & IF | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | |
5 | Morud IF | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | |
6 | Tommerup BK | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | |
7 | Tarup/Paarup IF | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | |
8 | SUB Ullerslev | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | |
9 | Boldklubben Marienlyst | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
|
KampprogramU19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1
April 2024
Maj 2024
Juni 2024
KampprogramU19 Drenge Liga 3 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 • Pulje 1
April 2024
Maj 2024
Juni 2024
Spillerliste
Anders Lyse
Christian Lagoni
Christian Lykke Green Sørensen
Faisal Jabarzy
Frederik Skjøth
Gustav Brix Munk
Gustav Søndergaard
Jens Korsgaard
Jonas Lindegaard Johansen
Karl Emil Tander
Kristoffer Hjorslev Møller Haugstrup
Laurits Hvidsten
Lukas Haarby
Mads Færgeman
Magnus Jørgensen
Marcus Lundgren Gamholdt
Marcus Tougaard
Marius Sander Nielsen
Markus Lauritzen
Mathias Bejerholm Jakobsen
Mikkel Lønberg Larsen
Noah Hammershøy Ruus
Noah Søndergaard
Oliver Hansen
Patrick Stage
Phillip Bilde
Rasmus Juul
Rasmus Madsen
Tobias Bejlegaard
Tobias Petersen
Viktor Pallesen